Skoči na glavno vsebino

V četrtek, 21. marca 2024 je na naši šoli potekalo šolsko matematično tekmovanje Evropski matematični kenguru.

Tudi letos je bila udeležba množična, skupno se je tekmovanja udeležilo 154 učencev od prvega do devetega razreda. Priznanje je osvojilo 52 učencev. Čestitke vsem, še posebej pa učencem, ki so našo šolo zastopali na regijskem tekmovanju. Le-to je bilo letos v Novi Gorici na OŠ Milojke Štrukelj.

Ti so bili šestošolci Brin Loncner in Lara Križnic, sedmošolca Matic Fortunat in Roza Laharnar, osmošolca Neža Laharnar in Žiga Munih in devetošolec Jaka Taljat. Tekmovali so za bronasto Vegovo priznanje, ki so ga osvojili Brin Loncner, Matic Fortunat in Jaka Taljat.

Devetošolec Jaka Taljat  se je 20. aprila 2024 udeležil tudi državnega tekmovanja, ki je potekalo na OŠ Elvire Vatovec Prade. Tam se je odlično odrezal, saj je prejel zlato Vegovo priznanje.

Dostopnost