… so starši učencev PŠ Šent. Gora in otrok iz vrtca organizirali na Aspasku na Pečinah že v nedeljo, 18. junija.

Najprej so se s prisrčnimi točkami predstavili najmlajši – otroci iz vrtca. Poslovili so se še od šestih  cici maturantov, ki bodo jeseni postali prvošolci.

Program učencev na zaključnem srečanju je bil sproščen, sestavljen iz glasbenih in plesnih točk.

Pesem Sem deklica mlada vesela je nekako že napovedala, da  so bila v četrtem razredu letos sama dekleta. Prav na to melodijo so učenci  vsaki posebej zapeli pesmico, iz katere se je lahko razbralo, po čem si jih bodo zapomnili. Tako so se poslovili od Lane, Zale, Veronike, Valentine, Julije ter kar dveh Tinkar  ter jim zaželeli vse dobro za naprej. Četrtošolke so oblekle še posebne majice z motivom, ki so ga same oblikovale.
Pred sproščenim druženjem so se starši še zahvalili kolektivu podružnične šole za celoleten trud, učiteljice in vzgojiteljice pa staršem za uspešno in prijetno sodelovanje.

Za PŠ Šent. Gora, Vlasta Sotenšek in Erika Laharnar
Foto: Aleš Kranjc in Brane Matias