Pouk na daljavo

Spoštovani učenci in starši

Zaradi aktualnih razmer smo se mi in tudi vi iz učilnic preselili na delovna mesta na dom. Z Navodili za pouk na daljavo ste že seznanjeni, ta spletna stran pa bo namenjena zbiranju uporabnih informacij za pouk na daljavo, bližnjic do elektronskih gradiv za pouk in bližnjic do drugih uporabnih vsebin. Naj vam ta stran ne nadomesti naših spletnih učilnic. Še vedno bodo te, zraven vsakodnevnih navodil razrednikov, največji vir informacij za pouk v teh dneh. Pridno in vestno jih obiskujte, saj se vsak dan v njih najde kaj zanimivega, poučnega in tudi razvedrilnega.

Dragi učenci,

prosim, da se tako kot v učilnici, tudi doma potrudite in svoje šolske obveznosti opravite samostojno in upoštevate vsa navodila učiteljev, četudi vam ti ne gledajo pod prste. Bodite natančni in vztrajni.

Upam, da se bodo razmere čim prej uredile, da se bomo lahko srečali na naših veselih šolskih hodnikih.

Spoštujte vsa navodila o prepovedi druženja in čim bolj domiselno in varno preživite vaš prosti čas.

Spoštovani starši

Verjamem, da ste v teh dneh morali temeljito spremeniti svoje ustaljene urnike. Naj bo na novih urnikih veliko časa rezerviranega za vaše otroke. Pa ne mislim, da opravite šolske obveznosti namesto njih. Bodite jim v pomoč in oporo ter jim pustite dovolj časa, da delo opravijo v svojem tempu. Le tako jim bodo zrasla trdna krila, na katerih bodo, ko bo čas, poleteli v svojo prihodnost.

Ciril Makovec, ravnatelj

Brezplačni dostopi do gradiv

Rokus

Mladinska knjiga

DZS

Interaktivne vaje

Moja matematika

iUčitelj

Cankar zna

V spletni učilnici naše knjižnice pa smo uredili bližnjice do

• e-knjig
  • slovenskih otroških in mladinskih revij
  • poučnih oddaj in videoposnetkov
  • zvočnih knjig
  • lutkovnih in dramskih predstav na daljavo

Uporabne povezave:

• Uporabna in aktualna stran Pedagoške fakultete v Ljubljani, Oddelka za geografijo o koronavirusu.