Skoči na glavno vsebino

V petek, 16. 6. 2023, nas je na PŠ Šentviška Gora s svojim obiskom že drugič v letošnjem šolskem letu razveselila pesnica Zvezdana Majhen.

V večnamenski dvorani so jo najprej s svojim nastopom navdušili učenci in učenke. Predstavili so se z recitacijami, prikazali pa so tudi nekaj starih otroških iger.

V nadaljevanju programa smo z veseljem prisluhnili pesničinemu nastopu. V svoje zanimivo pripovedovanje je vpletla recitacije svojih pesmi in ugank. Tudi tokrat med učence ni prišla praznih rok. Poleg svojega nastopa jim je podarila dve knjigi, uokvirjen rokopis pesmice z naslovom Kako postaneš pesnik  in glasbeni CD s svojimi pesmicami, na katere je skupaj z učenci na koncu tudi zaplesala.

Prav gotovo pa si bomo obisk zapomnili tudi po tem, da je učencem in  učenkam čestitala za osvojeno bralno značko in jim, s knjižničarko Martino, podelila priznanja.

Za PŠ Šentviška Gora, Maja Volarič

Dostopnost