Skoči na glavno vsebino

Prišli smo do zadnjega dne naše dogodivščine na Vojskem, nekateri s kakšno potočeno solzo med tednom, vsi pa s polno vrečo novih spoznanj in doživetij.

Danes je bilo jutro namenjeno predvsem pakiranju in čiščenju sob, po zajtrku pa sta skupini čakali še dve zanimivi aktivnosti. Učenci so se spoznali z znamenito idrijsko čipko in sklekljali tudi vsak svojo prvo kitico, s katero so si okrasili zapestja. Medtem ko so eni rokovali s kleklji, so se drugim po rokah sprehajale domske živali. V učilnici domujejo namreč skakači, miš, paličnjaki in želva Cisterna. Kar nam je še ostalo časa smo porabili za timske igre in prosto druženje.

Po kosilu smo se poslovili od učiteljev, hišnika, gospodinje in kuharjev, se jim zahvalili za res čudovit teden, pozitiven odnos in trdne živce ter se natovorili v avtobus. Bilo je lepo, a po pričakovanjih se učenci strinjajo, da je doma le najlepše.

Zapisala Tajda Vidič

Dostopnost