Skoči na glavno vsebino

Kmalu po šesti uri se je že zaslišalo prvo čebljanje iz sob, čutilo se je navdušeno pričakovanje prihajajočega dne.

Po zajtrku je prišlo na vrsto prvo ocenjevanje sob, pregled so vsi učenci opravili z odliko.

Prva skupina je danes ostala do malice pri domu in se preizkusila v plezanju na umetni steni, nato pa se je z loki v rokah in s puščicami na hrbtih odpravila na igrišče. Lokostrelstvo je bilo velik hit, za vse nenatančne zadetke pa so bile krive izključno od plezanja utrujene roke.

Medtem se je druga skupila zopet mudila v bližnjem gozdu, kjer so tokrat raziskovali potok Gačnik. Iskali so vodne živali in našli pijavke, pupke, vodne rakce in druge male živali, domorodnega vojskarskega krokodila pa ni bilo na spregled.

Po kosilu in kratkem počitku sta skupini nadajevali z včerajšnimi dejavnostmi, ena je raziskovala gozd, druga pa je imela orientacijski tek.

Kljub temu, da smo dan preživeli v stalnem gibanju, so bile zvečer baterije učencev še vedno presenetljivo polne. Preostalo energijo smo z norčavimi igrami porabili in se utrujeni odpravili v svoje sobe.

Zapisala Tajda Vidič

Dostopnost