DRAGA UČENKA IN UČENEC

• Imaš tudi ti doma igrače, knjige, družabne igre ali športne pripomočke (žogo, loparje, rolerje,…), ki jih ne potrebuješ več?
  • Bi jih rad podaril in s tem naredil nekaj dobrega za okolje in druge otroke?
  • Bi si za simboličen znesek izbral kakšno knjigo, družabno igro ali kaj podobnega?

Zdaj imaš priložnost! Šolski sklad organizira

DOBRODELNI SEJEM

“PODARI IGRAČO – PODARI NASMEH”

Če želiš kaj podariti igračo, knjigo, družabno igro ali športni pripomoček in so stvari čiste, lepo ohranjene in delujoče, jih prinesi v šolo. Lahko jih oddaš učiteljicam Metki, Mateji ali Maji. To stori do torka, 7. 11. 2017.
Sejem bo potekal v četrtek 9. 11. 2017 od 14h do 17h, pred centralno šolo na Mostu na Soči. Tam boste lahko otroci ali starši v zameno za prostovoljni prispevek izbrali igračo, igro ali športni pripomoček. Prostovoljni denarni prispevki bodo namenjeni v šolski sklad.
Hvala v imenu vseh, ki jim boste s to gesto pričarali nasmeh!

Članice UO Šolski sklad OŠ Most na Soči