Eden najlepših dni v letu za naše učence je športni dan z vodnimi igrami. Seveda smo ga izvedli tudi letos.

Po pogovoru o varnem preživljanju brezkrbnih počitniških dni na soncu, so se učenci razdelili v skupine, se opremili s svojim izvirnim imenom in znakom, nato pa se podali na lov za točke na igrišče.

Preizkusili so se v različnih igrah z vodo. Pri nekatereih je bila pomembna hitrost, pri drugih spretnost, pri nekaterih  ravnotežje, vse pa so od njih zahtevale sodelovanje.,

Vse skupine so se odrezale odlično. Nestrpno pa so že pričakovali presenečenje, ki jih je čakalo na šolskem dvoriču. Že od daleč so vonjali kokice in veste kaj? Prav nič se niso zmotili. Oče našega učenca nam je pripravil pravo “popcorn party”.

Ko smo se okrepčali, smo se našemu gostu lepo zahvalili in se podali na najzanimivejši del dne.

Letošnja trebuška plaža je še posebej čudovita. Najbolje, da si sami ogledate, kako so naši otroci uživali. Zagotovo si vsi želimo čim več takšnih dni.

Zapisala Ana Makovec