V soboto, 6. 10. 2018, je bilo v naši telovadnici in na igrišču zelo živo. Celo vreme se je odločilo, da nam prizanese. Od 9-13h se je na igrišču potilo 17 ekip od 1. do 9. razreda in vsi so šli domov utrujeni, a zadovoljni.
Članice šolskega sklada smo zelo hvaležne Darji Sivec, ki je imela vse niti v rokah, motivirala kup prostovoljcev, ki so pomagali izpeljati turnir, po koncu pa sodnike peljala še na pico. Hvala tudi članicam šolskega sklada, ki so skrbele, da je vse potekalo gladko, obenem pa s svojimi slastnimi pecivi poskrbele, da našim nogometašem ni zmanjkalo moči.
Nenazadnje smo zbrali tudi dobrih 100 evrov za naš šolski sklad, kar pa pri tem dogodku ni tako pomembno kot množica zadovoljnih otrok in staršev.