Med poletnimi počitnicami so bili zelo aktivni in uspešni.

MATEVŽ MANFREDA:

Mirne vode

Državni prvak v K1 200m, K2 200m, K1500m, K2 500m, K1 100m, K2 1000m, K1 5000m, K1 5000m (v kategoriji mlajši mladinci), K1 5000m ( v kategoriji starejši mladinci). Kar pomeni absolutni državni prvak.

Državni podprvak med člani K1 5000m.

Na mednarodnih tekmah v Zagrebu, Palmanovi, Monfalconu je zmagal na razdalji 200m, 500m, 2000m K1 in K2 500m in 200m.

Divje vode spust

Državni prvak v klasičnem spustu K1 2000m, ekipno klasični spust, K1 sprint 200m.

Divje vode slalom

Državni prvak K1 ekipno v Tacnu, podprvak K1 Tacen.

V SLOVENSKEM POKALU SKUPNO 1. mesto starejši dečki divje vode in 3. mesto starejši dečki mirne vode.

 

ASJA JUG:

Prvo mesto: Slovenski pokal Celje, Most na Soči in Hrastnik v kanuju.

Drugo mesto: Na zgornjih tekmah v kajaku.

Zmagala je tudi v kategoriji C2 mix na Mostu na Soči in v Hrastniku.

Na mednarodnih tekmah: Zmagala je v Solkanu v kanuju, v kajaku je bila druga. V Kobaridu je zmagala v  kajaku, v kanuju je bila druga. V Valstagni je vozila kajak in bila druga.

Je državna prvakinja v moštveni vožnji s kajakom v Tacnu in državna podprvakinja v spustu, slalomu in šprintu s kajakom in kanujem v Tacnu.

Na mladinskem državnem prvenstvu je vozila kajak člansko moštva, dosegle so 2. mesto.

 

SANTIAGO LEBAN PARADA:

Državni prvak na mirnih vodah v dvojcu na 1000m.

Na državnem prvenstvu v Bohinju je bil 5. na 5000m, 6. na 1000m .

V Tacnu na državnem prvenstvu v spustu na 3 km 6., šprint 8. in slalom 16.mesto.

Na bohinjskem maratonu je bil 6.

Na mednarodnih tekmah je v K2 mirne vode zmagal v Zagrebu.

 

RENE JEKLIN:

Državni prvak iz Tacna v kajaku.

Prvo mesto na slovenskem pokalu v Hrastniku in v Kobaridu.

Drugo mesto na slovenskem pokalu na Mostu na Soči.

 

JURE KRAGELJ:

Državni prvak na mirni vodi k1 500m, 1000m, 200m in 5km ekipno spust v Tacnu.

Podprvak v dvojcu na 500m in na 200m.

Na slovenskem pokalu na Mostu na Soči 1. mesto, v Bohinju 4. mesto.

Ostale tekme: MT Capris Žusterna 2. mesto, Brestanica K1 3. mesto, K2 2. mesto, San Giorgio 1. mesto na 200m.

 

TJAŠ VELIKONJA:

Državni prvak v dvojcu na 1000 m- Radeče.

Državni podprvak v K1 na 1000m – Radeče.

1.mesto na državnem prvenstvu na divjih vodah v Tacnu, na Državnem prvenstvu v Radečah na  mirni vodi k1 1000m, k2 500m in k2 200m.

 

ANDREJ JEKLIN:

Državni podprvak v sprintu kanu ekipno v Tacnu.

3 . mesto na državnem prvenstvu kajak ekipno v Tacnu.

  1. mesto na slovenskem pokalu slalom v Kobaridu.

 

GAŠPER MANFREDA:

Državni podprvak K1 na 5000m v Radečah in v Bohinju.

 

ALJOŠA KRANJC: (vesla prvo leto)

Državno prvenstvo K1 200m 4. mesto.